Uluslararası Yük Taşımacılığı

Gemline Shipping & Trading > Services > Uluslararası Yük Taşımacılığı

Uluslararası Yük Taşımacılığı

Gemline Denizcilik, yıllık 30.000 teu iş hacmi ve her geçen gün artarak devam eden büyüme hızı ile deniz yolu taşımacılığında Türkiye’nin lider lojistik firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız, dünya çapında güçlü acente ağı ve bağlantıları, profesyonel, tecrübeli ve kaliteli ekibi, güvenilir, hızlı ve en uygun taşıma alternatifleri ile limandan limana ve kapıdan kapıya hizmet sunmaktadır.

Uzmanlık alanımız olan blok mermer, krom cevheri ve demir madeni yüklemelerinin elleçlenmesinden depolanmasına, lashingine, ocaktan limana, depoya, istif alanına kara yolu ve demiryolu ön taşıma yapılarak nihai alıcısına teslimine kadar tüm süreç yıllardan beri süre gelen çalışmalar; maden işletmeleri, mermer ocakları ve işletmeleri ile yakın olan ilişkilerimiz sayesinde hasarsız , mümkün olan en düşük maliyet ve zamanda profesyonel ekip çalışması ile tamamlanmaktadır.

Mermer ve maden harici yükler için de tüm Türkiye limanlarından ve limanlarına ( Gemlik, Istanbul, Izmit, Izmir, Mersin, Antalya, Samsun ve Iskenderun ) ve dünyanın her yerinden ithalat ve ihracat konteyner nakliye hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Değerli müşterilerimize alternatif taşıma opsiyonları yaratmak ve lojistik masraflarını en aza indirebilmek adına, 2018 yılında TCDD’ye ( Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ) demiryolu taşıması organizasyonu yapabilmek için gerekli olan DD sertifikası için başvuruda bulunulmuş ve gerekli sertifika, devlet tarafından yeterlilik denetimi sonucunda firmamıza verilmiştir.

Demir yolu taşımalarının organizasyonu için gerekli olan sertifika 2018 yılında alındıktan sonra firmamız 1.5 yıl içinde 3000 konteyner demir yolu taşıması gerçekleştirilerek, müşterilerinin çözüm ortağı olduğunu yatırımları ve hamleleri ile gerekli adımları atarak göstermeye devam etmektedir.

Demir yolu taşıma talepleriniz için ekibimizle irtibata geçip gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hava yolu taşımalarınızda da global acente ağı ile partneriniz olmaya, İthalat ve ihracat hava yolu yüklerinizin taşıma organizasyonu için ekonomik ve hızlı çözümler sunmaya hazırız.