About us

  • 1996

    KURULUŞ

1996 yılında Gemlik’te kurulan Gemline Denizcilik Hiz. San. Tic. Ltd. Sti.; güvenilir bir lojistik ve forwarder kuruluşu olarak iş hacmini hızlı, sağlam ve emin adımlarla dünya çapında büyütmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan deneyimli, profesyonel ve kalifiye iş gücü ve uluslararası acente ağı ile ön taşıma, son taşıma, depolama, multimodal taşıma, full & parsiyel konteyner taşımacılığı, tren taşımacılığı, hava kargo taşımacılığı, gümrük işlemleri, lashing, açık yük taşıma, gemi kiralama, gemi acenteliği ve terminal elleçleme  hizmetlerini sunarak kuruluş faliyetlerine uygun olarak lojistiğin tüm gerekliliklerini tam anlamı ile gerçekleştirmektedir. Firmamız, lokasyon olarak Gemlik limanları ve gümrüğüne yakın olmasından dolayı gerekli birimlere hızlı erişip, problemlere anında müdahale ederek en düşük maliyetlerle hizmet sunabilmektedir.

Müşterilerimizin bize desteği ve emanet ettiği  değerli yüklerle yıllık kapasitemiz  30.000 teu / 750.000 ton seviyelerine ulaşmış olup; partner firmalarımız, acentelerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile pazardaki payımız gün geçtikçe arttırmaktayız.